Eylül 9, 2017

Farmasi Üyelik

Farmasi Üyelik Şartları Neler?

Farmasi üyesi olmanın her hangi bir şartı yoktur. Farmasi üyelik şartları arasında aranan tek şart 18 yaşını doldurmuş olmak.Diploma , eğitim , cinsiyet ,dil , il, ilçe , köy, kasaba üyelik için engel değildir.Ayrıca çalışan olmanız da hiç bir şeyi değiştirmez ev hanımı emekli memur yada öğrenci olmanızda.Her sektörde çalışanlar farmasi üyesi olabilir.

Something went wrong when trying to display this form.

Farmasi sadece dürüstlük ve iş disiplini arar.Farmasi üyelik aidatı yoktur.

Ek iş ve ek gelir imkanı sunan farmasinin bol kazançlı dünyasına katılmak için farmasi üyelik formunu doldurarak kaydınızı olun.

FARMASİ temsilcisi olduktan sonra ister farmasi ürünleri ni indirimli alıp kendiniz kullanabilirsiniz, isterseniz farmasi ürün kataloğu muzu çevrenizdeki kişilere göstererek satış yapabilirsiniz. İsterseniz de kendi alt ekibinize farmasi iş fırsatı mızı öğrenip anlatarak kendi ekibinizi kurarak oldukça yüksek para kazanabilirsiniz. Farmasi’ye öğrenciler, ev hanımları,emekliler,öğretmenler,doktorlar,mühendisler kısacası para kazanmak isteyen 18 yaşını doldurmuş herkes farmasi danışmanlık için başvurabilir. Farmasi danışmanı olmanın herhangi bir aylık sipariş yükümlüğü yoktur. Farmasi üyesi olmanız durumunda farmasi kataloğumuzdaki tüm ürünlerimizi %33 indirimli alabilirsiniz.

“Farmasi Kozmetik” danışmanı olursanız, Ne kaybedersiniz, Hiç Bir şey!

Farmasi Fırsatlarını Kaçırmamak için farmasi danışmanı olmak istiyorum diyorsanız farmasi üyelik formu nu doldurun kazanç kapısını aralayın!

SIFIR RİSK ve SIFIR SERMAYE ile farmasi satış danışmanı olun.

Facebook ve twitter sayfamızdan yenilikleri farmasi kampanyaları ve fırsatlarını aynı zamanda farmasi ödüllü yarışmaları takip edebilirsiniz